LEGO® Dots 41910: Náramky zmrzlinového priateľstva

Odmeňte dieťa zábavnou súpravou na výrobu zmrzlinových náramkov zo série LEGO® DOTS, ktorá obsahuje dva prispôsobiteľné náramky a 32 farebných dielikov.

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 41910
Značka: LEGO®
€6,59 –9 % €5,99 €4,99 bez DPH
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 34
Batérie: Nie sú potrebné
  • Doprajte deťom zábavu pri výrobe vlastných náramkov priateľstva s touto súpravou zmrzlinových náramkov (41910) zo série LEGO® DOTS, ktorá obsahuje 2 prispôsobiteľné základné náramky a 32 farebných dielikov.
  • Kreatívna sada na vlastnú tvorivú výrobu! Zdobením tohto náramku môžu deti rozvíjať svoje zručnosti v umeleckom sebavyjadrovaní. Inšpirovať sa môžu priloženými návrhmi alebo si môžu vymyslieť vlastný jedinečný dizajn.
  • Farebné zdobítka tejto súpravy a ďalších súprav série spájajú kamarátov spoločnou zábavou. Deti môžu tiež použiť dieliky z balíčka LEGO® DOTS™ 41908 DOTS doplnky – 1. séria a vyšperkovať svoje náramky priateľstva novými rozkošnými dekoráciami.
  • Každý fanúšik kreatívnych projektov si túto tvorivú súpravu zamiluje. Personalizované náramky a farebné zdobené dieliky sú parádnym darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť. Vhodné pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Malé a také rozkošné! Táto rozkošná sada náramkov, ktoré merajú vyše 20 cm na dĺžku, je pre malých návrhárov dokonalá. Svoje výtvory môžu vziať všade so sebou a svoj najobľúbenejší výtvor nosiť ako doplnok alebo niekomu ho podarovať.
  • Keďže sada poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti tvorivého stavania a fantáziu. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte vrecúško a zábava zo zdobenia náramkov sa môže začať. Vďaka jednoduchému návodu je výroba náramkov hračka! Deti sa môžu pochváliť vlastnoručnými výtvormi a zároveň si užiť kopec tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť kreatívne kúsky s LEGO® DOTS sadami. Táto šikovná súprava na tvorbu náramkov ponúka široké a neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré deťom pomôžu rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a zdobítka testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.