LEGO® Dots 41909: Náramky morskej víly

Podnieťte tvorivosť milovníkov a milovníčiek morských víl s týmito náramkami morskej víly zo série LEGO® DOTS. Súprava obsahuje dva základné náramky a 32 farebných zdobítiek.

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 41909
Značka: LEGO®
€6,59 –9 % €5,99 €4,99 bez DPH
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 34
Batérie: Nie sú potrebné
  • Doprajte deťom zábavu pri tvorbe vlastných náramkov priateľstva so súpravou náramkov morskej víly (41909) zo série LEGO® DOTS, ktorá obsahuje 2 prispôsobiteľné základné náramky a 32 farebných dielikov. Hra sa začína zdobením!
  • Kopec nápadov na kreatívnu výrobu náramkov! Zdobením tohto náramku môžu deti rozvíjať svoje zručnosti v umeleckom sebavyjadrovaní a dizajne. Inšpirovať sa môžu priloženými návrhmi alebo si môžu vymyslieť vlastný špeciálny dizajn.
  • Dieliky tejto súpravy a ďalších súprav série spájajú kamarátov tvorivou zábavou. Možno k ním pridať dieliky zo súpravy LEGO® DOTS Doplnky DOTS – 1. séria (41908) a rozšíriť tak možnosti výroby jedinečných náramkov.
  • Každý fanúšik kreatívnych projektov si túto tvorivú súpravu zamiluje. Ohybné náramky a farebné zdobené dieliky sú vytúženým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť. Vhodné pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Malé a úplne prenosné. Táto obľúbená súprava náramkov, ktoré merajú vyše 20 cm na dĺžku, je pre malých návrhárov dokonalá. Môžu objavovať nové nápady a svoj najobľúbenejší výtvor nosiť ako doplnok alebo niekomu ho podarovať.
  • Keďže súpravu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti tvorivého stavania. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte balenie a zábava zo zdobenia náramku sa môže začať. Vďaka jednoduchému návodu je tvorba náramkov hračka! Chlapci i dievčatá môžu svoje jedinečné šperky nosiť a zároveň si užiť kopec tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava na tvorbu náramkov ponúka široké a neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.