LEGO® DOTS 41908: DOTS doplnky – 1. séria

Dajte svojmu malému dizajnérovi dekoračnú vzpruhu s balíčkom Doplnky DOTS – 1. séria!

Dodanie cca 14 dní
Kód: 41908
Značka: LEGO®
€3,99 €3,33 bez DPH €3,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.015 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 109
  • Podporte lásku svojho dieťaťa k tvorbe s týmto vrecúškom dielikov. Obsahuje 79 dielikov v štyroch farbách, 20 priesvitných, modrých trblietavých dielikov a 10 zo 16 možných ozdobených dielikov (obsah vrecúška je prekvapenie!).
  • Ukážte svoju tvorivosť! Deti môžu precvičovať svoje schopnosti dizajnu a sebavyjadrovania zdobením pomocou týchto skvelých dielikov. Je pritom jedno, či sa budú držať vzorov z rôznych súprav LEGO® DOTS, alebo prídu s vlastnými, novými nápadmi.
  • Farebný balíček Doplnky DOTS – 1. séria (41908) sa skvele hodí na tvorbu nových dizajnov v kombinácii s rôznymi súpravami série DOTS alebo inými LEGO® stavebnicami v rámci tvorivej zábavy pri výrobe umeleckých a iných predmetov.
  • Každý fanúšik tvorby si zamiluje tento balíček Doplnky DOTS – 1. séria (41908), ktorý môže pridať k súpravám, ktoré už vlastní. Nové farby a zdobené dieliky poslúžia ako skvelý doplnok alebo dodatočný darček pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Malý a úplne prenosný. Toto milé vrecúško na tvorbu je ideálna voľba pre malých dizajnérov. Jeho obsah môžu pridať k svojim výtvorom a následne svoje nové dizajny vystaviť na obdiv na náramku alebo dekoračných predmetoch do domácnosti.
  • Keďže súpravu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte vrecúško a môžete sa pustiť do tvorby. Vďaka množstvu nových farieb a zdobených dielikov môže toto vrecúško priniesť kopec tvorivej zábavy navyše. Deti môžu dieliky pridávať na súpravy dekoračných predmetov alebo doplnkov zo série DOTS.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto zábavná doplnková súprava s náramkami alebo dekoračnými predmetmi ponúka široké a otvorené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® dieliky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví a kritériá kvality, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko a bezpečne skladajú a rozpájajú.
  • LEGO® dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, narezávame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.