LEGO® DOTS 41907: Stolový organizér

Vytvorte si jedinečný ozdobný organizér na písací stôl

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 41907
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.383 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 405
  • Podporte tvorivosť detí s týmto roztomilým stolovým organizérom (41907) zo série LEGO® DOTS, ktorý pozostáva z farebnej škatuľky s dvoma priečinkami, držiakom na fotky a funkčnou zásuvkou. Hra sa začína stavaním hneď po rozbalení!
  • Ukážte svoju tvorivosť a postavte si organizér! Zdobením tohto stolového organizéra môžu deti rozvíjať svoje zručnosti v dizajnovaní. Inšpirovať sa môžu návrhmi na balení a v návode alebo si môžu vymyslieť vlastný inovatívny dizajn.
  • Z farebných doštičiek možno jednoducho vyskladať nevšedný dizajn. Deti tiež môžu používať dieliky z ktorejkoľvek súpravy zo série DOTS™, ako je balíček Doplnky DOTS – 2. séria (41916), alebo z iných súprav na výrobu ozdobných interiérových doplnkov.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby predmetov alebo umenia si túto úžasnú hračku zamiluje. Tento užitočný a rozkošný organizér s farebnými doštičkami je parádnym darčekom na narodeniny alebo Vianoce a poteší deti vo veku nad 6 rokov, ktoré túžia tvoriť bez obmedzení.
  • Ozdobný úložný priestor. Tento stolový organizér meria vyše 7 cm na výšku, 14 cm na šírku a 9 cm do hĺbky. Zároveň predstavuje jednoduchý kreatívny projekt, pri ktorom si deti môžu trénovať dizajnérske zručnosti znova a znova.
  • Keďže súpravu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez potreby batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry a riešenia problémov. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte súpravu a ihneď sa pustite do zábavného skladania stolového organizéra. S jednoduchým a zrozumiteľným návodom je skladanie hračka. Upratovanie a triedenie idú vďaka uzavretému priečinku na uloženie ako po masle.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava s organizérom ponúka široké a otvorené možnosti tvorby a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.