LEGO® DOTS 41905: Dúhový stojan na šperky

Prekvapte milovníka umenia a vlastnoručnej výroby týmto skvelým zostaviteľným stojanom na šperky!

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 41905
Značka: LEGO®
€14,99 –10 % €13,49 €11,24 bez DPH €13,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.285 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 213
  • Pomôžte svojmu dieťaťu objavovať lásku k tvorbe s touto zábavnou súpravou stojana na šperky s motívom dúhy. Vyzdobiť možno všetky povrchy. Stojan obsahuje päť háčikov na zavesenie predmetov do obláčikov, ako aj zásuvku na menšie šperky.
  • Deti môžu rozvíjať svoje zručnosti v dizajnovaní a sebavyjadrovaní zdobením stojana na šperky. Môžu sa držať nápadov na vzory na obale súpravy LEGO® DOTS (41905) alebo môžu vymyslieť vlastné, úplne nové vzhľady.
  • Deti môžu zostaviť stojan na šperky a zakomponovať dieliky z ktorejkoľvek súpravy série DOTS vrátane balíčka DOTS doplnky – 1. séria (41908), aby stojan skutočne zapadol do izby podľa ich predstáv!
  • Každý fanúšik vlastnoručnej tvorby si túto úžasnú súpravu zamiluje. Farebné zdobené dieliky nadchnú každé dieťa, ak ich dostane na Vianoce, narodeniny alebo pri inej príležitosti. Vhodný pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Má ideálne rozmery do detskej izby. Stojan na šperky meria vyše 18 cm, táto tvorivá súprava na vlastnú výrobu je tak ideálnou voľbou pre malých dizajnérov na nácvik tvorby a následné vystavenie šperkov v ich obľúbenom štýle.
  • Keďže súpravu poháňa detská fantázia, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry a riešenia problémov. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte balenie a prejavte svoju tvorivosť. Vďaka návodu je zostavenie stojana na šperky zábava. Zoznam s nápadmi ponúka inšpirácie na dekorácie a vďaka priečinku na uloženie a triedenie nebude problém po tvorbe ani upratať a roztriediť dieliky.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava stojana na šperky ponúka široké a otvorené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® kocky a dieliky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví a kritériá kvality, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko a bezpečne skladajú a rozpájajú. A takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.