LEGO® DOTS 41904: Zvieracie stojany na fotky

Rozprúďte svoju predstavivosť s tromi kockami na vyzdobenie a vystavenie fotiek.

Môžeme doručiť do:
3.10.2022
Skladom (1 ks)
Kód: 41904
Značka: LEGO®
€14,99 –31 % €10,38 €8,65 bez DPH
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.279 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 423
  • Umocnite lásku svojho dieťaťa k tvorivej tvorbe s touto milou súpravou kociek zo série LEGO® DOTS (41904), ktorá obsahuje tri zvieracie kocky s vekami a stojanmi na fotky. Hra sa začína skladaním zvieracích stojanov na fotky ihneď po rozbalení!
  • Tvorivosť na predvádzanie! Deti môžu precvičovať svoju schopnosť sebavyjadrovania zdobením kociek. Môžu sa inšpirovať návrhmi na balení a vytvoriť mačaciu, psiu, lamiu tvár alebo tvár iného zvieraťa, prípadne zrealizovať vlastné nápady.
  • Farebné dieliky sú na tvorbu ideálne. Deti môžu pridať dieliky z iných stavebníc série DOTS alebo z balíčka DOTS –1. séria (41908), aby mohli vytvoriť kocky so svojimi obľúbenými zvieratami alebo ich vyzdobili v súlade s výzdobou v izbe.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej tvorby si túto úžasnú súpravu zamiluje. Ohybný náramok a farebné zdobené dieliky nadchnú každé dieťa, ak ich dostane na Vianoce, narodeniny alebo pri inej príležitosti. Vhodný pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Malé a vyrobené na používanie. Každá kocka meria po zostavení vyše 4 cm, táto šikovná tvorivá stavebnica na vlastnoručnú výrobu je tak ideálnou voľbou pre nováčikov, ktorí si budú môcť trénovať zručnosti a následne vystaviť svoj obľúbený výtvor.
  • Keďže súpravu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte balenie a tvorba sa môže začať. Deti môžu zostaviť kocky pomocou jednoduchého návodu, potom sa inšpirovať pri ich výzdobe a navrhovaní zvieracích tvárí. Upratovanie a triedenie sú vďaka uzavretému priečinku na uloženie hračka.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava ponúka široké a otvorené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať ich tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® kocky a dieliky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví a kritériá kvality, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko a bezpečne skladajú a rozpájajú. A takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, narezávame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá hračka spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.