LEGO® DOTS 41904: Zvieracie stojany na fotky

Rozprúďte svoju predstavivosť s tromi kockami na vyzdobenie a vystavenie fotiek.

Môžeme doručiť do:
21.5.2022
Skladom (2 ks)
Kód: 41904
Značka: LEGO®
€14,99 –20 % €11,99 €9,99 bez DPH
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.279 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 423
  • Umocnite lásku svojho dieťaťa k tvorivej tvorbe s touto milou súpravou kociek zo série LEGO® DOTS (41904), ktorá obsahuje tri zvieracie kocky s vekami a stojanmi na fotky. Hra sa začína skladaním zvieracích stojanov na fotky ihneď po rozbalení!
  • Tvorivosť na predvádzanie! Deti môžu precvičovať svoju schopnosť sebavyjadrovania zdobením kociek. Môžu sa inšpirovať návrhmi na balení a vytvoriť mačaciu, psiu, lamiu tvár alebo tvár iného zvieraťa, prípadne zrealizovať vlastné nápady.
  • Farebné dieliky sú na tvorbu ideálne. Deti môžu pridať dieliky z iných stavebníc série DOTS alebo z balíčka DOTS –1. séria (41908), aby mohli vytvoriť kocky so svojimi obľúbenými zvieratami alebo ich vyzdobili v súlade s výzdobou v izbe.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej tvorby si túto úžasnú súpravu zamiluje. Ohybný náramok a farebné zdobené dieliky nadchnú každé dieťa, ak ich dostane na Vianoce, narodeniny alebo pri inej príležitosti. Vhodný pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Malé a vyrobené na používanie. Každá kocka meria po zostavení vyše 4 cm, táto šikovná tvorivá stavebnica na vlastnoručnú výrobu je tak ideálnou voľbou pre nováčikov, ktorí si budú môcť trénovať zručnosti a následne vystaviť svoj obľúbený výtvor.
  • Keďže súpravu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte balenie a tvorba sa môže začať. Deti môžu zostaviť kocky pomocou jednoduchého návodu, potom sa inšpirovať pri ich výzdobe a navrhovaní zvieracích tvárí. Upratovanie a triedenie sú vďaka uzavretému priečinku na uloženie hračka.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava ponúka široké a otvorené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať ich tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® kocky a dieliky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví a kritériá kvality, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko a bezpečne skladajú a rozpájajú. A takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, narezávame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá hračka spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie