LEGO® DOTS 41900: Náramok – dúha

Dajte svojmu malému dizajnérovi tvorivý náramok na dekoráciu.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 41900
Značka: LEGO®
€5,99 –10 % €5,39 €4,49 bez DPH
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.019 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 33
Položka bola vypredaná…
  • Podporte zápal svojho dieťaťa pre nápaditú vlastnú tvorbu s touto rozkošnou súpravou LEGO® DOTS Dúhový náramok (41900), ktorá obsahuje nastaviteľný náramok a 32 farebných zdobítiek. Do zdobenia sa môžete pustiť ihneď po rozbalení!
  • Vystavte si tvorivé náramky! Deti môžu rozvíjať svoje zručnosti v dizajnovaní a sebavyjadrovaní pri dekorácii zábavného náramku. Môžu sa inšpirovať návrhmi na vzory na balení alebo vymyslieť vlastný, nový vzhľad.
  • Farebné dieliky sa skvele hodia na vlastnú zábavnú tvorbu. Deti môžu tiež použiť dieliky z balíčka LEGO® DOTS 41908 DOTS doplnky – 1. séria a vyšperkovať svoje náramky novými cool dekoráciami.
  • Každý fanúšik tvorby alebo umenia si túto úžasnú súpravu zamiluje. Ohybný náramok a farebné zdobené dieliky nadchnú každé dieťa, ak ich dostane na Vianoce, narodeniny alebo pri inej príležitosti. Vhodný pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Malý a úplne prenosný. Náramok meria vyše 20 cm, takže táto tvorivá súprava na vlastnú tvorbu je ideálnou voľbou pre začínajúcich dizajnérov. Umožňuje im totiž trénovať tvorivé zručnosti a následne nosiť svoj obľúbený kúsok.
  • Keďže súpravu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte vrecúško a zdobenie náramku sa môže začať. Vďaka jednoduchému návodu je skladanie hračka. Výsledkom bude hrdosť na vytvorenie šperku bez pomoci, ako aj kopec tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava na tvorbu náramkov ponúka široké a otvorené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • Dieliky a náramky zo série LEGO® DOTS spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví a naše vlastné kritériá kvality. Sú navrhnuté tak, aby boli konzistentné, kompatibilné a aby vždy bolo možné ich bezpečne a jednoducho oddeliť a spojiť.
  • Dieliky a náramky série LEGO® DOTS dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
Späť do obchodu