LEGO® Disney ™ 43191: Arielina slávnostná loď

Doprajte deťom radosť z LEGO® stavania s touto sadou, ktorej súčasťou je loď, ktorá pláva, mólo, 2 minibábiky a LEGO figúrky ryby, psa a kraba.

Môžeme doručiť do:
18.11.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 43191
Značka: LEGO®
€29,49 –10 % €26,49 €22,08 bez DPH
Kategória: LEGO® Disney™
Záruka: 2 roky
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 114
Batérie: Nie sú potrebné
  • Táto stavebnica LEGO® ladnicu s prsteňom a trojzubcom. Ideálne na zopakovanie obľúbených scén z filmu alebo hru bez obmedzení.
  • Skvelý darček napríklad na narodeniny pre chlapcov a dievčatá vo veku od 4 rokov, ktoré si zaslúžia odmenu. Odmeňte dobre odvedenú prácu darčekom, ktorý ich zabaví na celé hodiny a naučí ich stavať a využívať predstavivosť.
  • Táto sada je vďaka zostaviteľnému člnu s dĺžkou viac ako 15 cm ideálna na hru alebo vystavenie. Je kompatibilná so všetkými LEGO® kockami, takže ju s rastúcimi staviteľskými zručnosťami detí možno rozširovať.
  • Tlačený návod je skvelý, no digitálny návod Instructions PLUS je ešte lepší! S aplikáciou LEGO® Building Instructions môžu dokonca aj malí stavitelia približovať model a prezerať si modely pri stavaní.
  • Sady zo série 4+ deti naučia stavať a posilnia ich sebaistotu prostredníctvom jednoduchých krokov. Deti i dospelí tak ľahko objavia radosť zo spoločných staviteľských hier.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.