LEGO® Disney™ 43188: Šípková Ruženka a lesná chalúpka

Podnieťte hru na postavy a zábavu s touto premyslenou Disney stavebnicou

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 43188
Značka: LEGO®
€39,99 –10 % €35,99 €29,99 bez DPH €35,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Disney™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.516 kg
? Vek od: 5
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 300
 • Darujte fanúšikom Disney princeznej všetkých vekových kategórií vzrušujúce a naplňujúce zážitky zo skladania v podobe stavebnice LEGO® ǀ Disney Šípková Ruženka a lesná chalúpka (43188) s postavami z Disney rozprávky o Šípkovej Ruženke. Zábavný darček pre deti.
 • Nalákajte malých staviteľov na stavanie detailne vypracovanej 2-poschodovej chalúpky s lesným mostom, minibábikami Disney hrdiniek Šípkovej Ruženky a Zloriany a ďalšími doplnkami na podporu fantázie a kreatívnej hry.
 • Vidiecka chalúpka a roztomilé postavičky predstavujú skvelú možnosť, ako sa deti môžu hrať a zároveň rozvíjať svoje tvorivé schopnosti. Deti si môžu túto parádnu stavebnica najskôr postaviť a potom sa hrať na obľúbené filmové scény alebo si predstavovať svoje vlastné.
 • Fanúšikovia Šípkovej Ruženky od Disney si túto stavebnicu zamilujú aj so všetkými jej hravými detailmi a nápaditým príslušenstvom. Malý skladací most a zábavné prvky na začatie hry robia zo stavebnice skvelý darček pre deti vo veku 5 a viac rokov.
 • 2-poschodová chalúpka plná detailov. Chalúpka meria vyše 17 cm na výšku, 21 cm na šírku a 11 cm do hĺbky. Táto pôsobivá sada je navrhnutá tak, aby sa dala stavať stále dokola a hra s ňou nikdy nekončila.
 • Sila predstavivosti v škatuli. Nezameniteľné minibábiky a LEGO® figúrky umožňujúce deťom hrať sa nespočetnými spôsobmi, bez potreby batérií.
 • Stačí otvoriť škatuľu a začať hru stavaním.
 • Nenáročnosť stavania zvyšuje u menších detí sebavedomie. Jasné inštrukcie plné obrázkov pomáhajú deťom zlepšovať staviteľské aj herné schopnosti popri tom, ako si stavajú detailnú chalúpku pre Disney princeznú Šípkovú Ruženku, Zlorianu a havrana.
 • Nechajte deti ponoriť sa do magického Disney sveta Šípkovej Ruženky s touto LEGO® ǀ Disney stavebnicou. Táto nádherná stavebnica umožní deťom postaviť Šípkovej Ruženke chalúpku a zažiť dobrodružstvo s odvážnou Disney princeznou a jej priateľmi!
 • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v oblasti kvality, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
 • LEGO® kocky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.