LEGO® Disney™ 43180: Bella a zimná oslava na zámku

Prineste malým princom a princeznám zámok plný priateľov

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 43180
Značka: LEGO®
€54,99 –10 % €49,49 €41,24 bez DPH €49,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Disney™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.61 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 238
 • Prineste predškolákom vzrušujúci pocit naplnenia pri stavaní súpravy LEGO® ǀ Disney Bella a zimná oslava na zámku (43180), v ktorej vystupujú postavičky z disneyoviek Kráska a Zviera. Skvelo sa hodí ako vianočný darček.
 • Nalaďte svojich malých staviteľov na vlnu, ktorá posúva predstavivosť a kreatívnu hru na vyššiu úroveň. To všetko prostredníctvom pestrofarebného zámku s viacerými komnatami a zostaviteľnými doplnkami, minibábik Belly a Zvieraťa v Disney štýle a ďalšieho.
 • Pekný zámok a roztomilé postavičky sú pre malé deti zdrojom možností na hranie a posúvajú hranice ich tvorivých schopností. Deti si môžu postaviť zámok s doplnkami, predviesť obľúbené scény z filmu alebo si vymyslieť vlastné príbehy.
 • Mladší fanúšikovia disneyovky Kráska a zviera budú túto súpravu milovať kvôli všetkým detailom lákajúcim k hre a dômyselným doplnkom. Vďaka nenáročnému skladaniu a zábavným prvkom spúšťajúcim hru sa táto súprava skvelo hodí pre predškolákov vo veku od 4 rokov.
 • Ľahko zostaviteľný zámok s množstvom detailov. Zámok meria vyše 23 cm na výšku, 25 cm na šírku a 16 cm do hĺbky. Táto fantastická súprava je predurčená na to, aby ste ju mohli dookola stavať a hrať sa s ňou.
 • Sila predstavivosti v škatuli. Nezameniteľné minibábiky a LEGO® figúrky umožňujúce deťom hrať sa nespočetnými spôsobmi, bez potreby batérií.
 • Stačí otvoriť škatuľu a začať hru stavaním.
 • Nenáročnosť stavania zvyšuje u menších detí sebavedomie. Pri skladaní krásneho zámku s doplnkami pre Bellu a Zviera z disneyoviek môžu deti využiť zrozumiteľný návod s obrázkami, ktorý u nich pomáha rozvíjať stavebné a herné zručnosti.
 • Voveďte menšie deti prostredníctvom tejto LEGO® ǀ Disney súpravy do čarovného sveta z rozprávky Kráska a zviera. Táto podrobne prepracovaná súprava prenesie deti do zámku Zvieraťa, v ktorom sa ocitnú na zimnej oslave s Bellou a jej priateľmi!
 • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
 • LEGO® kocky a dieliky sa nechávajú padať, zahrievajú sa, stláčajú, skrúcajú a analyzujú. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.