LEGO® Disney™ 43175: Anna a Elsa a ich rozprávková kniha dobrodružstiev

Ukážte fanúšikovi Ľadového kráľovstva 2 zábavný mikrosvet ukrytý v tejto skvelej knihe!

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 43175
Značka: LEGO®
€19,99 €16,66 bez DPH €19,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Disney™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.245 kg
? Vek od: 5
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 133
  • Odštartujte vzrušujúcu hru na postavy podľa filmovej predlohy alebo tvorivú hru s touto LEGO® l Disney stavebnicou (43175) s Disneyho postavami Elsou, Annou, Kristoffom a Olafom. Dokonalá hračka pre deti a fanúšikov. Hra sa začína otvorením knihy!
  • Aká zábava vás čaká v zámku? Deti môžu trénovať svoju tvorivosť a zručnosti hry na postavy pri objavovaní interiéru a exteriéru zámku, vymýšľať nové príbehy alebo si dopriať sánkovačku s Disneyho princeznou Annou a Olafom.
  • Tieto mikropostavy sú skvelé na hry v kombinácii s inými modelmi. Deti môžu zažívať dobrodružstvá s Elsou, Annou a Kristoffom z rozprávkového sveta štúdia Disney, tráviť čas vonku s Olafom alebo vymyslieť niečo úplne nové!
  • Každý fanúšik Disneyho Ľadového kráľovstva 2 si túto úžasnú stavebnicu zamiluje. Šikovná, otváracia kniha v sebe ukrýva kompletný mikrosvet, ktorý nadchne každé dieťa ako darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti od 5 rokov.
  • Cestovná hračka, ktorú si môžete vziať kamkoľvek. Keď je kniha otvorená, táto stavebnica meria 23 cm na šírku, 12 cm do hĺbky a 8 cm na výšku a je dostatočne veľká na nové dobrodružstvá. Zároveň si ju môžete pribaliť na cesty a zažiť kopec zábavy.
  • Hodiny zábavy pre detskú fantáziu! Hračky bez batérií s otvorenými možnosťami hry pomáhajú u detí zlepšovať hru v skupine a schopnosť riešiť problémy. Alebo im prinášajú radosť, keď vymýšľajú svoje vlastné, nové príbehy formou neobmedzenej hry.
  • Stačí knihu otvoriť a hra sa začína. Vďaka jednoduchým pokynom je zostavenie hračka. Deti tak zažijú radosť z vymýšľania nových námetov a kopec tvorivého vzrušenia pri hre na známe príbehy v knihe.
  • Doprajte deťom detailné postavy a známe miesta s LEGO® ǀ Disney stavebnicami. Táto nápaditá stavebnica zo sveta Ľadového kráľovstva 2 ponúka prvky na začatie príbehu, ako aj otvorenú, tvorivú hru, ktorá pomáha rozvíjať dôležité zručnosti.
  • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. A takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.