LEGO® Disney™ 43174: Mulan a jej rozprávková kniha dobrodružstiev

Doprajte dieťaťu úžasný mikrosvet v tejto skvelej knihe o Disneyho Mulan!

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 43174
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Disney™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.23 kg
? Vek od: 5
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 124
  • Odštartujte vzrušujúcu hru na postavy podľa filmovej predlohy alebo tvorivú hru s touto LEGO® l Disney stavebnicou (43174) s Disneyho Mulan, Li Shangom, Cri-Keem a koňom Khanom. Poslúži ako skvelý darček. Hra sa začína otvorením knihy!
  • Aké dobrodružstvo čaká na bojovníka v prezlečení? Deti môžu posúvať hranice svojej tvorivosti a hry na postavy pri bojovom tréningu s Disneyho Mulan a Li Shangom v zimnej krajine, prípadne si v záhrade dať čaj s Mulan.
  • Milované mikropostavy sú skvelé na hry aj v kombinácii s inými stavebnicami v nových príbehoch. Deti môžu zažívať dobrodružstvá s Disneyho Mulan, Cri-Keem, Khanom a Li Shangom, odpočívať pri slivke alebo si vymyslieť niečo úplne nové!
  • Každý fanúšik Disneyho Mulan si túto úžasnú stavebnicu zamiluje. Šikovná, otváracia kniha v sebe ukrýva kompletný mikrosvet, ktorý nadchne každé dieťa ako darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti od piatich rokov.
  • Cestovná hračka, ktorú si môžete vziať kamkoľvek. Keď je kniha otvorená, táto stavebnica meria 23 cm na šírku, 12 cm do hĺbky a 8 cm na výšku a je dostatočne veľká na dobrodružstvá. Zároveň si ju môžete pribaliť na cesty a zažiť kopec zábavy.
  • Hodiny zábavy poháňané fantáziou vášho dieťaťa! Hračky bez batérií pomáhajú u detí zlepšovať samostatnú hru, hru v skupine a schopnosť riešiť problémy. Zároveň im prinášajú radosť pri vymýšľaní vlastných, nových príbehov.
  • Stačí knihu otvoriť a hra sa začína. Jednoduché pokyny pomôžu pripraviť hru behom chvíľky. Deti tak zažijú radosť z vymýšľania vlastných príbehov a kopec tvorivého vzrušenia s pripravenými námetmi.
  • Dajte deťom detailné mikropostavy a známe scény na hru podľa námetu so stavebnicami LEGO® ǀ Disney. Táto nápaditá stavebnica Disneyho Mulan ponúka prvky na začatie príbehu, ako aj otvorenú tvorivú hru, ktorá pomáha rozvíjať dôležité zručnosti.
  • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. A takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.