LEGO® Disney™ 43170: Vaiana a jej oceánske dobrodružstvo

Doprajte fanúšikovi Disneyho Vaiany nové dobrodružstvá s touto zábavnou hračkou!

Dodanie cca 14 dní
Kód: 43170
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Disney™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.085 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 46
  • Inšpirujte napínavú hru na postavy podľa filmu alebo tvorivú hru s touto rozkošnou stavebnicou s Vaianou a prasiatkom Puom. Skvelý darček pre deti a fanúšikov Disneyho Vaiany. Stavať môžete hneď po vybalení!
  • Aké dobrodružstvo čaká na mori? Deti môžu vyraziť na vzrušujúcu misiu s Disneyho Vaianou a prasiatkom Puom na jej člne camakau na stavanie a precvičovať si predstavivosť a tvorivé zručnosti.
  • Hra s milovanými postavami z tejto stavebnice alebo s inými modelmi v nových príbehoch je skvelá a zábavná. Ešte predtým, ako sa deti vydajú na dobrodružstvo, môžu s Disneyho Vaianou preskúmať moria či nakŕmiť Puu.
  • Fanúšikovia Vaiany si zamilujú túto stavebnicu LEGO® ǀ Disney (43170). Čln s textilnou plachtou a dielikom Srdca Te Fi nadchne každé dieťa ako darček na Vianoce, narodeniny alebo pri akejkoľvek inej príležitosti. Vhodné pre deti od 6 rokov.
  • Malá, no mocná a pripravená na akciu. Táto stavebnica, ktorej čln meria viac než 10 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 6 cm na šírku, je dostatočne veľká na ozajstné dobrodružstvá a dostatočne malá na to, aby mohla s deťmi cestovať, kamkoľvek sa vydajú.
  • Poháňa ju detská predstavivosť. To znamená hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií pomáhajú u detí zlepšovať samostatnú hru a schopnosť riešiť problémy, navyše im prinášajú radosť, keď vymýšľajú svoje vlastné, nové príbehy.
  • Stačí otvoriť škatuľu a hra sa môže začať stavaním modelu. Vďaka jednoduchým pokynom ho možno postaviť raz-dva. Deti si tak vychutnajú samostatné stavanie hračky, ako aj kopec tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom milé postavy a námety na hru so stavebnicami LEGO® ǀ Disney. Táto stavebnica Disneyho Vaiany ponúka námety na začatie príbehu, ako aj neobmedzenú hru, ktoré pomáhajú budovať detskú tvorivosť a zručnosti v oblasti predstavivosti.
  • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. A takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.