LEGO® Super Heroes 76159: Prenasledovanie Jokera na trojkolke

Stavebnica Batman™ vs. Joker™ so zábavnými vozidlami a funkciami

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 76159
Značka: LEGO®
€54,99 –10 % €49,49 €41,24 bez DPH €49,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® DC Comics Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.69 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 440
  • Parádna stavebnica 76159 LEGO® DC Batman™ – Prenasledovanie Jokera na trojkolke dáva malým fanúšikom Batmana do rúk akciu v podobe súboja Batmana proti Jokerovi s ikonickými autami, parádnymi zbraňami a úžasnými funkciami.
  • Obsahuje 4 minifigúrky a Batmobile™ s otváracím kokpitom pre minifigúrku Batmana a s vyberateľným motorom. Jokerova 3-kolesová trojkolka má vpredu vyškierajúce sa ústa, ktoré sa pri pohybe vozidla otvárajú a zatvárajú.
  • Deti popri hre a jazdení s nadupanými vozidlami, hraní sa na súboje medzi minifigúrkami pomocou parádnych zbraní a doplnkov a pri vyberaní motora z Batmobilu a jeho vkladaní do Jokerovej trojkolky rozvíjajú rozmanitú škálu schopností.
  • Hľadáte ten najlepší darček pre deti, ktoré bavia autá a hračky s témou filmov o Batmanovi? Či už sú fanúšikmi sveta DC Comics, autíčok na diaľkové ovládanie alebo hračiek s témou Batmana, táto LEGO® Batman stavebnica predstavuje pre deti vo veku 7 a viac rokov naozaj parádny darček.
  • LEGO® Batmobile™ je vyše 16 cm dlhý, takže táto super stavebnica je dosť veľká na každé epické dobrodružstvo, avšak stále dosť malá na to, aby si s ňou deti mohli užívať okamžitú zábavu.
  • Táto parádna batmanovská hračka nepotrebuje k fungovaniu žiadne batérie – stačí detská predstavivosť! Keďže hra plná fantázie začína hneď po vybratí z krabice, predstavuje táto LEGO® stavebnica skvelý narodeninový či vianočný darček.
  • Súčasťou je jednoduchý návod, vďaka ktorému môžu deti stavať, hrať sa a zažívať maximálnu radosť z každej funkcie tejto všestrannej stavebnice.
  • LEGO® DC Batman™ stavebnice prinášajú superhrdinskú akciu z filmov priamo k deťom domov. Vďaka super postavám, vozidlám, zariadeniam a zbraniam sa môžu fanúšikovia stať súčasťou batmanovskej filmovej akcie a vytvárať si fantastické dobrodružstvá podľa vlastných predstáv.
  • Všetky LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, narážame s nimi, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že nová hračka vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.