LEGO® Creator 31105: Hračkárstvo v centre mesta

Čakajú vás vzrušujúce zážitky v hračkárstve v centre mesta, ktoré možno prestavať!

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 31105
Značka: LEGO®
€39,99 –10 % €35,99 €29,99 bez DPH €35,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Creator
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.86 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 554
  • Darujte deťom vzrušujúcu staviteľskú výzvu. Stavebnica obsahuje 3 modely v 1 balení: hračkárstvo v centre mesta, cukráreň s LEGO® dielňou a kvetinárstvo s priehľadnou strechou, plus 2 minifigúrky a figúrku vtáčika z kociek.
  • Čo tak rozšíriť mestečko? Deti si môžu rozvíjať tvorivosť a staviteľské zručnosti pri prevádzkovaní hračkárstva v centre mesta od Creator 3 v 1 (31105), rušnej cukrárne alebo kvetinárstva, prípade zapojiť fantáziu a vytvoriť niečo nové.
  • Prepracovaná stavebnica ponúka 3 variácie na stavanie v 1 balení a možno ju spojiť s inými Creator 3 v 1 budovami a vytvoriť tak LEGO® ulicu s nekonečnými tvorivými možnosťami. Deti môžu s touto stavebnicou postaviť aj niečo úplne nové.
  • Dvojposchodové hračkárstvo s bytom, hračkárskym vojakom z kociek, znakom vlaku a strojom na žuvačky, funkčnou raketovou atrakciou a množstvom ďalších detailov je fantastickým vianočným alebo narodeninovým darčekom pre deti vo veku 8 a viac rokov.
  • Detailné a pripravené na pohlcujúcu hru! Hračkárstvo v centre mesta meria vyše 20 cm na výšku, 13 cm na šírku a 10 cm do hĺbky. Štýlová stavebnica je stvorená na seriózne dobrodružstvá a množstvo tvorivej zábavy!
  • Poháňa ju iba detská predstavivosť, ktorá postačí na dlhé hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií zlepšujú zručnosti detí v nezávislej hre a riešení problémov. Navyše im umožňujú vymýšľať si vlastné nové príbehy.
  • Otvorte škatuľu a hra začína postavením a prestavením ľubovoľného z 3 modelov. Vďaka jednoduchým pokynom je postavenie modelu hračkou, takže deti si môžu zvýšiť sebavedomie a kochať sa výtvorom.
  • Doprajte mladým nekonečné hranie so stavebnicami od LEGO® Creator 3 v 1. Táto úžasná stavebnica budovy ponúka deťom šancu posunúť svoju predstavivosť a staviteľské zručnosti na nové úrovne pri rozpovedaní príbehov s každou prestavbou.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme LEGO® kocky a dieliky všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.