LEGO® Creator 31104: Hamburgerový monster truck

Podávajte chutné hamburgery v zábavnom monster trucku, ktorý možno prestavať!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 31104
Značka: LEGO®
€49,99 –10 % €44,99 €37,49 bez DPH €44,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Creator
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.895 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 499
Položka bola vypredaná…
  • Umožnite deťom tvorivé hranie s autom s občerstvením vďaka tejto stavebnici 3 modelov v 1 balení: LEGO® Creator 3 v 1 Hamburgerový monster truck (31104) s odpružením, terénne auto a ťažný traktor, plus 2 minifigúrky a figúrka psa.
  • Čo sa to varí? Deti si môžu precvičiť svoje staviteľské zručnosti pri servírovaní hamburgerov v hamburgerovom monster trucku, prieskumoch v terénnom aute, ťahaní ťažkých nákladov s ťažným traktorom alebo tvorení niečoho úplne nového.
  • Táto hračka poskytuje 3 variácie na stavanie v 1 balení. Deti si môžu postaviť ľubovoľný z 3 typov vozidiel a hrať sa s sním samostatne alebo v spojení s inými LEGO® stavebnicami. Deti rozvíjajú svoje staviteľské zručnosti pri každom stavaní.
  • Fanúšikovia tvorivej hry si túto stavebnicu obľúbia. Hamburgerový monster truck s veľkými kolesami, funkčným odpružením, rozkladacími schodmi a obrovským hamburgerom z kociek na streche je štýlovým darčekom pre deti vo veku 8 a viac rokov.
  • Detailné a pripravené na zábavu! Hamburgerový monster truck meria vyše 19 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 11 cm na šírku. Táto úžasná akčná hračka je dostatočne veľká na seriózne kulinárske dobrodružstvá s autom s rýchlym občerstvením.
  • Poháňa ju iba detská predstavivosť, ktorá postačí na dlhé hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií zlepšujú zručnosti detí v nezávislej hre a riešení problémov. Navyše ich podnecujú k vymýšľaniu si nových vlastných príbehov.
  • Otvorte škatuľu a hra začína postavením a prestavením ľubovoľného z 3 modelov. Vďaka jednoduchým pokynom je postavenie modelu rýchle, takže deti sa môžu kochať výtvorom a užiť si množstvo tvorivej zábavy.
  • Podporte nekonečné možnosti detskej hry s týmito stavebnicami od LEGO® Creator 3 v 1. Štýlová stavebnica auta s občerstvením umožňuje deťom rozvíjať tvorivosť a predstavivosť vďaka vymýšľaniu nových príbehov pri každej prestavbe.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme LEGO® kocky a dieliky všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.