LEGO® Creator 31103: Auto s raketovým pohonom

Zábava vo vysokej rýchlosti so štýlovou hračkou auta s raketovým pohonom, ktoré možno prestavať!

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 31103
Značka: LEGO®
€24,99 –10 % €22,49 €18,74 bez DPH €22,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Creator
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.39 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 198
  • Inšpirujte tvorivú hru s touto vzrušujúcou hračkárskou stavebnicou, ktorá obsahuje 3 modely v 1: auto s raketovým pohonom, terénne auto a štvorkolka. Je skvelým darčekom pre deti, pretože stavanie a prestavovanie predlžuje hru donekonečna.
  • Čaká vás dobrodružstvo! Deti si môžu precvičiť svoje staviteľské zručnosti novými spôsobmi s hračkárskym autom s raketovým pohonom od Creator 3 v 1 (31103), jazdení po skalách, pretekaní na štvorkolke alebo stavaní podľa vlastných predstáv.
  • Stavebnica ponúka 3 variácie stavania v 1 balení, takže deti môžu vytvárať hračky vozidiel, s ktorými sa môžu hrať samostatne alebo spolu s LEGO® stavebnicami, ktoré už majú. Deti si zdokonaľujú staviteľské zručnosti a fantáziu pri každej hre.
  • Fanúšikovia štýlových vozidiel a tvorivého stavania si túto úžasnú stavebnicu obľúbia. Auto s raketovým pohonom a prúdovým motorom, robustné terénne auto a rýchla štvorkolka sú skvelým darčekom pre deti vo veku 7 a viac rokov.
  • Detailné a stvorené na akciu. Auto s raketovým pohonom meria vyše 8 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Hračka je dostatočne malá, aby si ju deti mohli zobrať na cesty, no zmestí sa do nej i minifigúrka (nie je súčasťou balenia).
  • Poháňa ju iba detská tvorivosť, ktorá postačí na dlhé hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií zlepšujú zručnosti detí v nezávislej hre a riešení problémov. Navyše im umožňujú vymýšľať si nové vlastné príbehy.
  • Hra začína, keď deti otvoria škatuľu a postavia či prestavajú ľubovoľný z 3 modelov, prípadne si vymyslia vlastný. Vďaka jednoduchým pokynom je postavenie modelu hračkou, takže deti sa môžu zabávať a kochať výtvorom.
  • Inšpirujte mladých nekonečnými možnosťami hrania so stavebnicami od LEGO® Creator 3 v 1. Táto zábavná stavebnica auta umožňuje deťom precvičiť si tvorivosť a predstavivosť vďaka vymýšľaniu nových príbehov pri každej prestavbe.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme LEGO® kocky a dieliky všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.