LEGO® Creator 31102: Ohnivý drak

Deti môžu vládnuť oblohe s hračkárskym ohnivým drakom, ktorého možno prestavať!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 31102
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Creator
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.355 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 234
Položka bola vypredaná…
  • Rozvíjajte tvorivú hru detí s touto vzrušujúcou stavebnicou, ktorá obsahuje 3 modely v 1: ohnivý drak, tiger s tesákmi a škorpión. Je skvelým darčekom pre deti, pretože stavanie a prestavovanie predlžuje hru donekonečna!
  • Kto sa odváži čeliť týmto stvoreniam? Deti si môžu precvičiť svoje staviteľské zručnosti pri lietaní s ohnivým drakom, útoku tigra s tesákmi alebo odraze útoku škorpióna, prípadne popustiť uzdu vlastnej tvorivosti a postaviť niečo vlastné.
  • 3 variácie na stavanie v 1 balení. Táto stavebnica rozvíja staviteľské zručnosti detí pri stavaní Creator 3 v 1 ohnivého draka (31102), tigra s tesákmi alebo škorpióna. S modelmi sa môžu hrať samostatne alebo v spojení s inými LEGO® stavebnicami.
  • Fanúšikovia tvorivého stavania si obľúbia túto štýlovú stavebnicu. Červeno-modro-žltý ohnivý drak, desivý tiger s tesákmi a elegantný škorpión sú skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť pre deti vo veku 7 a viac rokov.
  • Pohyblivý a pripravený na dobrodružstvo! Ohnivý drak meria vyše 11 cm na výšku, 32 cm na dĺžku a 25 cm na šírku, vďaka čomu je táto neuveriteľná zvieracia akčná hračka dostatočne veľká na hranie serióznych rozprávkových príbehov!
  • Poháňa ju iba detská predstavivosť, ktorá postačí na dlhé hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií zlepšujú zručnosti detí v nezávislej hre a riešení problémov. Navyše im umožňujú vymýšľať si vlastné nové príbehy.
  • Otvorte škatuľu a tvorivá hra začína postavením a prestavením ľubovoľného z 3 modelov. Vďaka jednoduchým pokynom je postavenie modelu hračkou, takže deti sa môžu kochať výtvorom a užiť si množstvo zábavy.
  • Doprajte mladým nekonečné možnosti hrania so stavebnicami od LEGO® Creator 3 v 1. Štýlová zvieracia stavebnicová hračka umožňuje deťom rozvíjať ich tvorivosť a staviteľské zručnosti vďaka vymýšľaniu nových príbehov s každou prestavbou.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme LEGO® kocky a dieliky všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.