LEGO® Creator 31101: Monster truck

Úžasný drtiaci výkon hračkárskeho monster trucku, ktorý možno prestavať!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 31101
Značka: LEGO®
€14,99 –10 % €13,49 €11,24 bez DPH €13,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Creator
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.245 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 163
Položka bola vypredaná…
  • Aké výzvy vás čakajú? Deti môžu rozvíjať svoju predstavivosť a staviteľské zručnosti novými spôsobmi pri jazdení s monster truckom, brázdení s pretekárskym autom, dosahovaní rekordov s dragsterom alebo postavení niečoho úplne nového.
  • Stavebnica ponúka deťom 3 variácie: Creator 3 v 1 monster truck (31101), pretekárske auto alebo super rýchly dragster. Deti sa môžu hrať so stavebnicou samostatne alebo ju spojiť s inými LEGO® stavebnicami na zdokonalenie svojich zručností.
  • Každý fanúšik tvorivého stavania si obľúbi túto neuveriteľnú stavebnicu. Výkonný monster truck, elegantné pretekárske auto a zábavný dragster sú skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku 7 a viac rokov.
  • Nabitý a pripravený na akciu! Monster truck meria vyše 6 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 8 cm na šírku, takže je dostatočne veľký na skutočné vzrušenie a zároveň dostatočne malý, aby si ho mohli deti zobrať všade so sebou.
  • S detskou predstavivosťou poslúži na dlhé hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií zlepšujú zručnosti detí v nezávislej hre a riešení problémov. Navyše im umožňujú vymýšľať si nové vlastné príbehy.
  • Zábava sa začne, keď otvoríte škatuľu. Deti môžu stavať a prestavať akýkoľvek z 3 modelov podľa jednoduchých pokynov, vďaka ktorým je postavenie hračka. Môžu sa tak kochať svojím výtvorom a užiť si množstvo tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom slobodu rozvíjať svoje staviteľské a kreatívne zručnosti pri hre so stavebnicami od LEGO® Creator 3 v 1. Vzrušujúca stavebnica vozidla umožňuje deťom vďaka mnohým staviteľským možnostiam rozvíjať svoju predstavivosť.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme LEGO® kocky a dieliky všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
  • Rozvíjajte tvorivú hru detí s touto vzrušujúcou stavebnicou, ktorá obsahuje 3 modely v 1: ohnivý drak, tiger s tesákmi a škorpión. Je skvelým darčekom pre deti, pretože stavanie a prestavovanie predlžuje hru donekonečna!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.