LEGO® Creator 31100: Športové auto

Zábava vo vysokých otáčkach s úžasným hračkárskym športovým autom, ktoré možno prestavať!

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 31100
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Creator
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.205 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 134
  • Aká zábava vás čaká za volantom? Deti si môžu precvičiť svoju predstavivosť a tvorivosť pri jazde v športovom aute, dosiahnutí nového rýchlostného rekordu s hot rodom, lietaní v staromódnom lietadle alebo vytvorení niečoho nového.
  • Stavebnica deťom dáva 3 herné variácie v jednom: môžu postaviť Creator 3 v 1 športové auto (31100), hot rod alebo staromódne lietadlo. Deti sa môžu hrať so stavebnicou samostatne alebo ju spojiť s inými LEGO® stavebnicami a zdokonaliť sa.
  • Každý fanúšik tvorivého stavania si obľúbi túto úžasnú stavebnicu. Športové vozidlo s nasávacou rúrou a spojlerom, skvelý hot rod a zábavné lietadlo kedykoľvek poslúžia ako skvelý darček pre chlapcov a dievčatá vo veku 6 a viac rokov.
  • Detailné a pripravené na akciu. Športové auto meria vyše 4 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Táto hračka je dostatočne malá, aby si ju deti mohli zobrať všade so sebou, a dostatočne veľká pre minifigúrku (nie je súčasťou balenia).
  • Poháňa ju iba detská predstavivosť, ktorá postačí na dlhé hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií zlepšujú zručnosti detí v nezávislej hre a riešení problémov. Navyše im umožňujú vymýšľať si nové vlastné príbehy.
  • Vďaka jednoduchým pokynom je postavenie modelu hračkou, takže deti sa môžu kochať výtvorom a užiť si množstvo tvorivej zábavy. Otvorte škatuľu a hra začína postavením a prestavením ľubovoľného z 3 hračkárskych modelov.
  • Doprajte deťom nekonečné možnosti rozvíjať svoje staviteľské zručnosti pri hre so stavebnicami od LEGO® Creator 3 v 1. Táto štýlová stavebnica vozidla umožňuje deťom vďaka mnohým staviteľským možnostiam rozvíjať tvorivosť a predstavivosť.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme LEGO® kocky a dieliky všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
  • Inšpirujte tvorivú hru s touto úžasnou stavebnicou, ktorá obsahuje 3 hračkárske modely v jednom balení: monster truck, pretekárske auto s cieľovou čiarou a dragster. Je skvelým darčekom pre deti. Stavanie a prestavovanie predlžuje hru donekonečna.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.