LEGO® Creator 31099: Vrtuľové lietadlo

Letecké dobrodružstvo vo výšinách so štýlovým hračkárskym lietadlom, ktoré možno prestavať!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 31099
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Creator
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.164 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 128
Položka bola vypredaná…
  • Aké dobrodružstvo čaká vo vzduchu? Deti si môžu precvičiť svoju tvorivosť a staviteľské zručnosti, zatiaľ čo sa preháňajú s vrtuľovým lietadlom, uháňajú s výkonným prúdovým lietadlom, kľučkujú s hračkárskym vrtuľníkom alebo tvoria niečo nové.
  • Stavebnica deťom dáva 3 variácie hry v jednomí: Creator 3 v 1 vrtuľové lietadlo (31099), prúdové lietadlo alebo vrtuľník, s ktorými sa možno hrať samostatne alebo s inými LEGO® stavebnicami. Deti môžu rozvíjať svoje zručnosti a zabaviť sa.
  • Každý fanúšik tvorivého stavania si obľúbi túto úžasnú stavebnicu. Klasické vrtuľové lietadlo, elegantné prúdové lietadlo a zábavný vrtuľník sú skvelým vianočným, narodeninovým či iným darčekom pre chlapcov a dievčatá vo veku 6 a viac rokov.
  • Túžite po akcii? Vrtuľové lietadlo meria vyše 7 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 18 cm na šírku, čo znamená, že táto vzrušujúca akčná hračka je dostatočne veľká na seriózne dobrodružstvá, no pritom dostatočne malá na prenášanie!
  • Poháňa ju iba detská predstavivosť, ktorá postačí na dlhé hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií zlepšujú zručnosti detí v nezávislej hre a riešení problémov. Navyše im umožňujú vymýšľať si nové vlastné príbehy.
  • Otvorte škatuľu a hra začína postavením a prestavením ľubovoľného z 3 modelov. Vďaka jednoduchým pokynom je postavenie modelu hračkou, takže deti sa môžu kochať výtvorom a užiť si množstvo tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom nekonečné možnosti rozvíjať svoje staviteľské zručnosti pri hre so stavebnicami od LEGO® Creator 3 v 1. Táto štýlová stavebnica lietadla umožňuje deťom vďaka mnohým staviteľským možnostiam rozvíjať tvorivosť a predstavivosť.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme LEGO® kocky a dieliky všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
  • Rozvíjajte kreatívnu hru s touto vzrušujúcou hračkárskou stavebnicou, ktorá obsahuje 3 modely v 1: športové auto, hot rod a staromódne lietadlo. Je skvelým darčekom pre deti. Stavanie a prestavovanie predlžuje hru donekonečna!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.