LEGO® Classic 11008: Kocky a domčeky

Podnecujte kreatívne stavanie s touto stavebnicou obydlí

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 11008
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Classic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.445 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 270
Položka bola vypredaná…
  • Deti si môžu postaviť 6 rôznych obydlí a následne vymyslieť kreatívny dom svojich snov. A čo potom? Vďaka tvorivým hrám a neobmedzenej zábave s touto všestrannou hračkou je možné naozaj všetko.
  • Z tejto 270-dielnej súpravy možno postaviť 6 rôznych obydlí: rodinný dom, maják, iglú, zámok, malý domček a veterný mlyn. Deti si však môžu vytvoriť aj vlastné výtvory a zároveň tak budovať zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.
  • Deti zbožňujú stavanie modelov a hranie sa s nimi, no skutočná zábava začína, keď si postavia vlastné výtvory! Kocky a dieliky možno skombinovať s inými LEGO® hračkami pre ešte viac zábavy.
  • Chlapci a dievčatá vo veku nad 4 roky si túto stavebnicu úplne zamilujú. Táto vzdelávacia LEGO® hračka je ideálnym darčekom na narodeniny a Vianoce pre deti, ktoré zaujíma výstavba domov, veterných mlynov, majákov a iglú.
  • Súprava LEGO® Classic Kocky a domy je skvelým spôsobom, ako deťom ukázať svet tvorivého stavania. V kombinácii s inými LEGO súpravami získate ešte viac herných možností.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie, takže zábava sa nikdy nekončí. Nekonečné hranie poháňa len detská fantázia – hračka preto rozvíja kritické myslenie, schopnosti riešenia problémov a dodáva deťom radosť z vlastných výtvorov.
  • Vďaka jednoduchým a jasným pokynom môžu deti začať LEGO® začiatočnícke modely stavať hneď po otvorení balenia. Čím viac sa budú hrať, tým viac nových herných možností ich hlavičky zostroja.
  • LEGO® Classic súpravy podnecujú to najzábavnejšie neobmedzené hranie pomocou kombinácie kociek, dielikov, nápadov a inšpirácie. Rozvíjanie kreatívneho myslenia nebolo ešte nikdy také zábavné a jednoduché!
  • Všetky LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. To znamená, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. Robíme to tak už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa LEGO Group riadi najvyššími globálnymi normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO® kocky nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú, ohýbajú, naťahujú a škriabu – aby ste si mohli byť bezpečnosťou hračky istí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.