Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že aktuálne čerpáme dovolenky a vami objednaný tovar bude odoslaný najskôr 07.07.2021. Veľmi pekne ďakujeme za porozumenie a prajeme vám krásne leto plné zážitkov.

LEGO® Classic 11007: Zelené kreatívne kocky

So zábavnou LEGO® začiatočníckou súpravou môžu deti stavať, tvoriť a objavovať zákutia svojej fantázie

Môžeme doručiť do:
12.7.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 11007
Značka: LEGO®
€4,99 –10 % €4,49 €3,74 bez DPH €4,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Classic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.081 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 50 - 99
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 60
  • Fascinujúca kolekcia zelených LEGO® kociek pre deti vo veku nad 4 roky. Táto úžasná súprava obsahuje 3 ľahko zostaviteľné hračky a je plná neobmedzeného množstva zábavy a kreatívnych možností.
  • Zo 60 LEGO® kociek a dielikov možno postaviť 3 modely: zeleného psíka, mini helikoptéru a jabloň. A vďaka štýlovým prvkom a neobmedzeným možnostiam na vlastnú tvorbu sú tvorivá zábava nikdy nekončí.
  • Postavenie 3 hračiek a hranie sa s nimi je len začiatok. Keď si deti vytvoria vlastné modely a vymyslia vlastné príbehy, stať sa môže čokoľvek. V kombinácii s inými LEGO® hračkami naberá zábava s touto súpravou úplne nové rozmery.
  • Táto LEGO® začiatočnícka súprava pre chlapcov a dievčatá vo veku nad 4 roky je skvelým darčekom pre začiatočníckych i pokročilejších staviteľov, ktorí chcú obohatiť svoju zbierku LEGO súprav.
  • LEGO® Classic Zelené kreatívne kocky sú skvelou začiatočníckou súpravou. V kombinácii s inými LEGO súpravami získate ešte viac herných možností.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie, takže zábava sa nikdy nekončí. Keďže túto skvelú LEGO® hračku na rozvoj zručností poháňa len detská fantázia, rozvíja kritické myslenie, schopnosti riešenia problémov a mnoho iných zručností!
  • Vďaka jednoduchému a jasnému návodu sa deti môžu ihneď pustiť do stavania a hrania s 3 začiatočníckymi modelmi. A pri objavovaní kreatívnych možností s touto súpravou si užijú stále viac a viac zábavy.
  • Balenia LEGO® Classic súprav sú plné podnetnej kombinácie kociek a dielikov, ktoré deti inšpirujú neobmedzene sa hrať a tvoriť. Keďže sú súpravy zo série LEGO Classic zábavné, intuitívne a plné nápadov a inšpirácie, nič nie je nemožné!
  • Všetky LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. Robíme to tak už od roku 1958.
  • V skupine LEGO Group nechávame LEGO® kocky a diely testovať všemožnými spôsobmi, aby sme vás mohli uistiť, že každý kúsok spĺňa najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality a že je pre vaše dieťa bezpečný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.