LEGO® Classic 11006: Modré kreatívne kocky

Nakopnite detskú predstavivosť s touto klasickou stavebnicou

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 11006
Značka: LEGO®
€4,99 –10 % €4,49 €3,74 bez DPH €4,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Classic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.07 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 50 - 99
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 52
Položka bola vypredaná…
  • Jedinečná kombinácia modrých LEGO® kociek inšpiruje deti vo veku nad 4 roky stavať a objavovať zákutia fantázie. Táto všestranná hračka v sebe schováva množstvo možností vrátane 3 ľahko zostaviteľných modelov, s ktorými si užijete tvorivú zábavu.
  • Z tejto 52-dielnej súpravy možno postaviť modrú veľrybu, vláčik a robota s vtipnými prvkami, ktoré sú zdrojom inšpirácie. Deti si však môžu vytvoriť aj vlastné výtvory a zároveň tak budovať cenné zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.
  • S troma hračkami si možno užiť kopec zábavy, stavania a hrania, ale keď si deti začnú modely prispôsobovať či vytvárať vlastné, nič nie je nemožné. Súpravu je tiež možné spojiť s ďalšími LEGO® hračkami pre ešte viac zábavy.
  • Skvelá stavebnica pre začiatočníkov, ako aj pre tých, ktorí chcú rozšíriť svoju zbierku LEGO® kociek. Táto všestranná vzdelávacia hračka je ideálnym darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov i dievčatá.
  • Súprava LEGO® Classic Modré kreatívne kocky je kompaktná, takže pre rodičov nebude problém vziať kreatívnu zábavu pre svoje deti na cesty. V kombinácii s inými LEGO súpravami získate ešte viac herných možností.
  • Dianie sa riadi detskou fantáziou – takže zábava sa nikdy nekončí. Hračky bez potreby batérií zlepšujú schopnosti kritického myslenia, riešenia problémov a dávajú deťom radosť z možností samostatnej zábavy!
  • Otvorte balenie a nápaditá hra sa môže začať. Vďaka jednoduchému a jasnému návodu sa deti môžu ihneď pustiť do stavania a hrania so začiatočníckymi modelmi. A keď raz začnú, tvorivá zábava sa nikdy nekončí.
  • Každá LEGO® Classic súprava prekypuje nápadmi a inšpiráciou. Jedinečná kombinácia kociek a dielikov podnecuje nekonečné a neobmedzené hranie. Rozvíjanie kreatívneho myslenia nebolo ešte nikdy také zábavné a intuitívne.
  • LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa LEGO Group riadi najvyššími globálnymi normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO® kocky nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú, ohýbajú, naťahujú a škriabu – aby ste si mohli byť bezpečnosťou hračky istí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.