LEGO® City 60288: Preprava pretekárskych bugín

Deti, ktoré zbožňujú hračkárske autá, si túto LEGO® sadu proste zamilujú. Jej súčasťou je terénne SUV, príves, pretekárska Baja bugina a 2 minifigúrky šoférov.

Môžeme doručiť do:
18.11.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 60288
Značka: LEGO®
€19,49 –10 % €17,49 €14,58 bez DPH
Kategória: LEGO® City
Záruka: 2 roky
? Vek od: 5
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 210
Batérie: Nie sú potrebné
  • Naštartujte tvorivosť detí touto sadou s viacerými modelmi. Poslúži ako pôsobivá úvodná sada, ktorá deti vtiahne do vzrušujúceho sveta LEGO® City skvelých vozidiel.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na vytvorenie modelu SUV s prívesom so sklopnými rampami na prepravu buginy Baja, ktorá dokáže odbočovať. Súčasťou sady sú aj dve minifigúrky vodičov a cool doplnky.
  • Offroadové SUV má miesto pre dve minifigúrky. Deti môžu odbočovať nakláňaním buginy do strán. Tiež môžu túto sadu skombinovať s inými originálnymi LEGO® sadami a zažiť ešte viac akcie!
  • Táto stavebnica Preprava pretekárskych bugín (60288) zo série LEGO® City predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku od 5 rokov, ktoré milujú nápadité hry.
  • Po zostavení prepravné vozidlo (vrátane prívesu a buginy Baja) meria viac než 7 cm na výšku, 30 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
  • Medzi LEGO® doplnkami deti nájdu pretekársku prilbu, hasiaci prístroj, hasák a kladivo.
  • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS s rôznymi nástrojmi na zobrazovanie modelu pre nádejných staviteľov. Je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre inteligentné zariadenia.
  • Stavebnice LEGO® City Skvelé vozidlá rozvíjajú tvorivosť, fyzické zručnosti a sebadôveru detí prostredníctvom pozemných, vzdušných a vodných vozidiel s množstvom funkcií a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej tvorivej hre.
  • Všetky LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zábavne sa s nimi stavia. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.