LEGO® City 60263: Oceánska miniponorka

Zábavné podmorské prieskumné dobrodružstvo pre deti!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 60263
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.12 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 41
Položka bola vypredaná…
  • Táto stavebnica oceánskej miniponorky (60263) zo série LEGO® City je ideálnym darčekom pre deti vo veku nad 4 roky a je navrhnutá tak, aby podporovala tvorivé a samostatné hry na postavy.
  • Čo je v balení? Parádna prieskumná ponorka, zátišie morského dna s pirátskou truhlicou s drahokamami, minifigúrka pilota a figúrka žraloka kladivohlavého. To je všetko, čo deti potrebujú na hry pod morskými vlnami.
  • Deti si túto ponorku s otvárajúcim sa guľovým kokpitom, vrtuľou a robotickými ramenami určite zamilujú! Súčasťou truhlice sú imitácie drahokamov. Žralok kladivohlavý dokáže otvárať čeľusť!
  • LEGO® stavebnice pre deti od 4 rokov predstavujú pre deti zábavný spôsob, ako sa učiť skladať LEGO stavebnice. So špeciálnymi kockami pre začiatočníkov a jednoduchými tlačenými návodmi na stavanie pomáhajú deťom postupne získavať sebadôveru a schopnosti.
  • Po zostavení ponorka (s roztiahnutými robotickými ramenami) meria vyše 6 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. V guľatom kokpite má minifigúrka pilota kopec priestoru!
  • Batérie nie sú potrebné. Túto stavebnicu oceánskej miniponorky poháňa detská fantázia. Zábavné skúmanie oceána sa tak môže ihneď začať!
  • Súčasťou tejto stavebnice pre deti od 4 rokov je tlačený návod na stavanie a interaktívny návod na stavanie Instructions PLUS pre deti. Je dostupný v rámci bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety.
  • Séria LEGO® City sa pýši tým, že podporuje prelomovú prácu relácie National Geografic Explorers, ktorá pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých. Súpravy zo série LEGO City Ocean deťom predstavujú neuveriteľný svet plný skúmania hlbín mora.
  • Súpravy LEGO® City Ocean boli navrhnuté v súlade s najprísnejšími normami a kritériami v odvetví. Vďaka tomu sú LEGO kocky a dieliky konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
  • Všetky dieliky stavebníc LEGO® City dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.