LEGO® City 60262: Osobné lietadlo

LEGO® stavebnica letiska pre cool deti!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 60262
Značka: LEGO®
€109,99 –10 % €98,99 €82,49 bez DPH €98,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.757 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 669
Položka bola vypredaná…
  • Toto osobné lietadlo predstavuje ideálny úvod do vzrušujúceho sveta LEGO® City. Dokonale sa hodí pre deti vo veku od 6 rokov a bola navrhnutá tak, aby podporovala tvorivú, samostatnú hru založenú na udalostiach zo skutočného života.
  • Čo je v balení? Súčasťou stavebnice osobného lietadla je veľké lietadlo, letisková dodávka s výťahom na autá, schody, letiskový terminál, červený kabriolet, 8 minifigúrok a figúrka bábätka.
  • Obsahuje veľký model lietadla s miestom pre minifigúrky pilota a pasažierov vrátane speváčky zo seriálu LEGO® City Adventures, Poppy Starr, a budovu terminálu s pásovým dopravníkom a riadiacou vežou.
  • Stavebnica osobného lietadla (60262) zo série LEGO® City je skvelým darčekom na narodeniny či inú príležitosť pre deti vo veku nad 6 rokov, ako aj pre milovníkov a milovníčky lietadiel. Dáva im možnosť zahrať sa na vzrušujúci let do ďalekých končín sveta.
  • Po zostavení model osobného lietadla meria vyše 18 cm na výšku, 54 cm na dĺžku a 44 cm na šírku. Budova terminálu zas meria vyše 21 cm na výšku, 28 cm na šírku a 12 cm do hĺbky.
  • Nie sú potrebné batérie. Túto stavebnicu lietadla poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať!
  • Pokyny na stavanie nájdete v škatuli. Prípadne si na internete stiahnite digitálny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions. Zobrazenie modelu v ňom môžete otáčať, približovať a odďaľovať, vďaka čomu nadobudne stavanie reálnejší rozmer.
  • Hračky zo série LEGO® City Airport veľkých vozidiel pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a sebadôveru prostredníctvom budov s množstvom funkcií, realistických vozidiel a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej, samostatnej hre.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO® City Airport spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť aj odpojiť.
  • LEGO® kocky a dieliky sa nechávame padať, zahrievať, stláčať, skrúcať a dôkladne ich analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.