LEGO® City 60261: Centrálne letisko

Úžasná súprava mestského centrálneho letiska pre deti zo série LEGO® City!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 60261
Značka: LEGO®
€49,99 –10 % €44,99 €37,49 bez DPH €44,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.81 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 286
Položka bola vypredaná…
  • Táto stavebnica letiska predstavuje ideálny úvod do vzrušujúceho sveta LEGO® City. Dokonale sa hodí pre deti vo veku od 4 rokov a bola navrhnutá tak, aby podporovala tvorivú, samostatnú hru založenú na scenároch zo skutočného života.
  • Čo je v balení? Súčasťou je lietadlo, detailne spracovaný terminál letiska, cisternové vozidlo, dodávka s batožinou a minifigúrky pilota, 2 pracovníkov letiska a 3 pasažierov. Stačí štipka predstavivosti a nekonečná zábava je zaručená!
  • Táto stavebnica letiska obsahuje budovu terminálu s priestorom na odbavenie batožiny, lietadlo, do ktorého sa zmestia minifigúrky pilota a 3 pasažierov, cisternové vozidla a dodávka s batožinami. Je tak skvelým darčekom pre deti, ktoré rady vymýšľajú príbehy.
  • Stavebnica mestského centrálneho letiska (60261) zo série LEGO® City predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od štyroch rokov, ako aj pre chlapcov a dievčatá, ktoré milujú hračkárske lietadlá. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Po zostavení meria terminál mestského centrálneho letiska zo série LEGO® City vyše 16 cm na výšku, 24 cm na šírku a 9 cm na dĺžku a lietadlo zas meria vyše 10 cm na výšku, 21 cm na dĺžku a 20 cm na šírku.
  • Vyžaduje táto stavebnica batérie? Nie, túto stavebnicu poháňa len obrovská fantázia detí. Stačí otvoriť vrecká s kockami a vrhnúť sa do hier!
  • V tejto súprave pre deti od 4 rokov nájdete aj návod. Alebo si stačí stiahnuť návod Instructions PLUS. Ide o súčasť bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions, v ktorej si malí stavitelia môžu svoj model približovať a všelijako zobrazovať.
  • Rozpútajte zábavu a vzrušenie z LEGO® City stavebníc letiska, ktoré obsahujú rozmanité budovy, parádne vozidlá a zábavné postavy, ktoré podnecujú neobmedzenú tvorivú hru a zároveň pomáhajú vašim deťom rozvíjať svoje fyzické zručnosti a sebavedomie.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO® City Airport spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť aj odpojiť.
  • LEGO® kocky a dieliky sa nechávame padať, zahrievať, stláčať, skrúcať a dôkladne ich analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.