LEGO® City 60260: Preteky vo vzduchu

Dobrodružné vzdušné preteky so skutočne lietajúcimi LEGO® helikoptérami!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 60260
Značka: LEGO®
€29,99 –10 % €26,99 €22,49 bez DPH €26,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.479 kg
? Vek od: 5
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 140
Položka bola vypredaná…
  • Dovoľte detskej fantázii vzlietnuť do nebies s touto stavebnicou LEGO® City Preteky vo vzduchu, ktorá obsahuje 2 helikoptéry na naťahovacie šnúrky, 3 minifigúrky vrátane postavy zo seriálu LEGO City Adventures, Rivery, a mnoho ďalšieho.
  • Čo je v balení? Stavebnica LEGO® City Preteky vo vzduchu obsahuje 2 helikoptéry na naťahovacie šnúrky, kaskadérske lietadlo, 2 pylóny a 3 minifigúrky: postavu zo seriálu LEGO City, Riveru, a pilotov Xtrema a Vitarusha.
  • Zatiahnutím za naťahovacie šnúrky sa vrtule helikoptéry roztočia a vzlietnu. Okrem toho majú helikoptéry i kaskadérske lietadlo otvárajúce kokpity s miestom na jednu z 3 minifigúrok pilotov tejto súpravy letiska.
  • Táto súprava pretekov vo vzduchu zo série LEGO® City (60260) predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov, ako aj pre chlapcov a dievčatá, ktoré milujú hračkárske vozidlá. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Kaskadérske lietadlo meria vyše 8 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 20 cm na šírku a helikoptéra na naťahovaciu šnúrku meria zas 7 cm, 18 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.
  • Stavebnica pretekov vo vzduchu nevyžaduje batérie. Poháňa ju detská fantázia. Potrebujete pomoc pri spúšťaní helikoptér na naťahovaciu šnúrku? Naskenujte QR kód z návodu a pozrite si videosprievodcu.
  • Súčasťou tejto súpravy pretekov vo vzduchu je tlačený návod na stavanie a Instructions PLUS, interaktívny návod, vďaka ktorému sa deti zmenia na skutočných majstrov stavania! Bezplatný návod v aplikácii LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety.
  • Súpravy zo série LEGO® City Airport podnecujú nápadité hry plné realistických budov, štýlových vozidiel a zábavných postáv.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO® City Airport spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť aj odpojiť.
  • LEGO® kocky a dieliky sa nechávame padať, zahrievať, stláčať, skrúcať a dôkladne ich analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.