Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že aktuálne čerpáme dovolenky a vami objednaný tovar bude odoslaný najskôr 07.07.2021. Veľmi pekne ďakujeme za porozumenie a prajeme vám krásne leto plné zážitkov.

LEGO® City 60258: Tuningová dielňa

Zábavou prekypujúca garáž pre deti!

Môžeme doručiť do:
12.7.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 60258
Značka: LEGO®
€109,99 –10 % €98,99 €82,49 bez DPH €98,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.615 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 750 - 999
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 897
  • Táto stavebnica LEGO® City Tuningová dielňa (60258) s viacerými modelmi je ideálny darček pre milovníkov áut. Jej súčasťou je dielňa a niekoľko skvelých vozidiel, ako aj zábavné postavy na nápaditú samostatnú hru.
  • Nájdete v nej garáž, obytný príves a skvelé vozidlá vrátane odťahového auta, Hot Rodu a motorky na raketový pohon, ako aj sedem minifigúrok vrátane Treada Octanea a Harla Hubbsa, postáv z televízneho seriálu LEGO® City.
  • Deti môžu obsluhovať zdvíhacie zariadenie v dielni, nadvihovať vozidlá, zachraňovať pokazené vozidlá na odťahovom aute a mnoho ďalšieho. Deti tiež môžu stavebnicu spojiť s inými LEGO® stavebnicami. Výsledkom bude zábavná hra a skvelé scénky.
  • Hľadáte skvelé hračky pre deti vo veku od piatich rokov? Táto stavebnica s tuningovou dielňou je skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti, ktoré milujú autíčka, ako aj pre fanúšikov seriálu LEGO® City.
  • Po zostavení meria dielňa Treada Octanea viac než 14 cm na výšku, 17 cm na šírku a 13 cm do hĺbky. Odťahové auto má rozmery viac než 7 cm na výšku, 18 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
  • Nie sú potrebné batérie. Túto úžasnú stavebnicu poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať!
  • Začiatok hry s touto LEGO® City stavebnicou zvládne každý hravo. Vnútri balenia nájdete jednoduchý návod na stavanie – tak roztrhnite vrecká s kockami a zábava sa začína!
  • Stavebnice LEGO® City Turbo kolesá obsahujú skvelé vozidlá, budovy s množstvom funkcií a zábavné postavy, ktoré podnecujú nápaditú hru a zároveň pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a sebadôveru.
  • LEGO® kocky a dieliky spĺňajú najvyššie normy v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® City stavebnice dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá z nich spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.