LEGO® City 60254: Preprava pretekárskeho člnu

Predstavte deťom pretekársky tím LEGO® City Xtreme!

Môžeme doručiť do:
30.6.2022
Skladom (1 ks)
Kód: 60254
Značka: LEGO®
€29,99 –20 % €23,99 €19,99 bez DPH
Kategória: LEGO® City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.54 kg
? Vek od: 5
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 238
  • Toto je ideálna stavebnica pre deti, ktoré milujú akciou nabité hračky. Stavebnica LEGO® City Preprava pretekárskeho člnu obsahuje skvelý kamión a čln, ktorý sa vznáša. Akcia sa začína vo chvíli, keď deti otvoria škatuľu.
  • Stavebnica obsahuje kamión s prívesom, pretekársky čln, ktorý sa vznáša na vode, a minifigúrky vodiča kamiónu a pretekárskeho jazdca. Vlastne v nej nájdete všetko, čo dieťa potrebuje na tvorivú, samostatnú hru.
  • Deti si zamilujú skvelý kamión s kabínou, otváracími dverami, odoberateľnou strechou a dielikmi na zaistenie pri preprave. Športový pretekársky čln má otvárací kokpit s priestorom pre pretekárskeho jazdca tímu Xtreme. A dokonca sa vznáša na vode!
  • Táto stavebnica LEGO® City Preprava pretekárskeho člnu (60254) predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov, ktoré milujú akčné hračkárske modely.
  • Po zostavení má kamión s naloženým člnom rozmery viac než 9 cm na výšku, 36 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Samotný čln má rozmery viac než 6 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
  • Nie sú potrebné batérie. Tento vznášajúci sa čln poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou!
  • Obsahuje jednoduchý tlačený návod na stavanie. Alebo si môžete stiahnuť návod Instructions PLUS ako súčasť bezplatnej aplikácie LEGO® Life. Tento interaktívny návod na stavanie s nástrojmi na ovládanie zobrazenia zmení stavanie na detskú hru!
  • LEGO® City stavebnice veľkých vozidiel rozvíjajú fyzické zručnosti a sebadôveru detí prostredníctvom pozemných, vzdušných a vodných vozidiel s množstvom funkcií a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej tvorivej hre.
  • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví, ako aj prísne kritériá na kvality spoločnosti LEGO Group. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie