LEGO® City 60252: Buldozér na stavbe

LEGO® súprava staveniska pre deti vo veku od štyroch rokov.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 60252
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.35 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 126
Položka bola vypredaná…
  • Táto stavebnica s buldozérom je ideálnou vstupnou bránou do vzrušujúceho sveta LEGO® City série. Dokonale sa hodí pre deti vo veku od 4 rokov a bola navrhnutá tak, aby podporovala tvorivú, samostatnú hru založenú na scenároch zo skutočného života.
  • Čo je v balení? Táto súprava z prostredia stavby (60252) obsahuje buldozér s funkčnou lyžicou, žeriav s demolačnou guľou, miešačku, dve minifigúrky a viac. Stačí štipka predstavivosti a nekonečná zábava je zaručená!
  • Deti môžu označiť hranice stavby značkou a kužeľmi, demolačnou guľou zbúrať stenu, nabrať tehly buldozérom, roztočiť miešačku a oveľa viac. Skvelý darček pre deti, ktoré sa milujú hrať s použitím predstavivosti.
  • LEGO® City stavebnice pre deti od 4 rokov predstavujú zábavný spôsob, ako sa učiť skladať LEGO stavebnice. So špeciálnymi kockami pre začiatočníkov a jednoduchými návodmi pomáhajú deťom postupne získavať sebadôveru a schopnosti.
  • Po zostavení meria buldozér viac ako 8 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Jeho príves má rozmery viac než 4 cm na dĺžku, 9 cm na výšku a 4 cm na šírku.
  • Nie sú potrebné batérie. Túto stavebnicu poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať!
  • Návod tejto súpravy pre deti od 4 rokov je v balení. Prípadne si stiahnite návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou aplikácie LEGO® Life. Model v ňom môžete otáčať, približovať a odďaľovať, vďaka čomu nadobudne stavanie reálnejší rozmer.
  • LEGO® City stavebnice veľkých vozidiel pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a sebadôveru prostredníctvom budov s množstvom funkcií, realistických vozidiel a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej, samostatnej hre.
  • LEGO® kocky boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO® City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® City stavebnice dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá z nich spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.