LEGO® City 60244: Preprava policajnej helikoptéry

Akčná, lietajúca policajná helikoptéra pre LEGO® hrdinov!

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 60244
Značka: LEGO®
€44,99 –9 % €40,99 €34,16 bez DPH €40,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.695 kg
? Vek od: 5
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 317
  • Nechajte svojich malých fanúšikov akcie objaviť vzrušenie so stavebnicami LEGO® City v tejto policajnej stavebnici s viacerými vozidlami. Obsahuje helikoptéru s naťahovacou šnúrkou, kamión na prepravu a viac. Zábava sa začína ihneď po otvorení.
  • Táto policajná hračka obsahuje kamión na prepravu, helikoptéru s naťahovacou šnúrkou, motorku a štvorkolku. Netreba zabúdať na televízne LEGO® postavy Rookyho Partnura a Frankieho Lupelliho v podobe minifigúrok, ktoré sú zárukou hry plnej akcie.
  • Deti môžu vypustiť helikoptéru s naťahovacou šnúrkou do vzduchu (novinka od januára 2020). Kamión má detailnú kabínu vodiča, mobilnú väzenskú celu, počítač a cestné prekážky. Skutočné lahôdky pre fanúšikov policajtov stavebníc LEGO® City.
  • Táto akciou nabitá stavebnica LEGO® City Preprava policajnej helikoptéry (60244) je skvelý darček pre deti vo veku od piatich rokov. Je tiež vhodným darčekom pre deti, ktoré milujú kamióny, helikoptéry, motorky a ďalšie akčné hračky.
  • Po zostavení má kamión na prepravu helikoptéry a príves rozmery viac než 9 cm na výšku, 39 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Helikoptéra s naťahovacou šnúrkou má rozmery viac než 6 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.
  • Nie sú potrebné batérie. Túto stavebnicu poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať!
  • Návod nájdete v škatuli. Prípadne si na internete stiahnite digitálny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Life. Model v ňom môžete otáčať, približovať a odďaľovať, vďaka čomu nadobudne stavanie reálnejší rozmer.
  • Policajné LEGO® City stavebnice pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a sebadôveru prostredníctvom budov s množstvom funkcií, realistických vozidiel a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej tvorivej hre.
  • LEGO® kocky boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® City stavebnice dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá z nich spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.