LEGO® City 60241: Jednotka s policajným psom

Zábava pri chytaní zlodejov s LEGO® Jednotkou s policajným psom!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 60241
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.12 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 50 - 99
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 67
Položka bola vypredaná…
  • Táto hračka Jednotky s policajným psom predstavuje ideálny úvod do sveta LEGO® City. Dokonale sa hodí pre deti vo veku od 4 rokov, bola navrhnutá tak, aby podporovala predstavivé hry postavy založené na scenároch zo skutočného života.
  • Čo je v balení? Skvelé policajné autíčko s priestorom pre policajného strážnika a jeho verného psa, prostredie klenotníctva s 2 drahokamami, zlodej so sochorom a vrecom na lup.
  • Deti môžu kombinovať postavy a modely v tejto stavebnici Lego® City Policajná jednotka so psom (60267) s ostatnými LEGO hračkami a pripravovať svoje vlastné jedinečné výtvory na hru alebo vystavenie.
  • LEGO® stavebnice pre deti od 4 rokov predstavujú zábavný spôsob, ako sa učiť skladať LEGO stavebnice. So špeciálnymi kockami pre začiatočníkov a jednoduchými tlačenými návodmi na stavanie pomáhajú deťom postupne získavať sebadôveru a schopnosti.
  • Policajné autíčko má vďaka rozmerom (5 cm) na výšku, 9 cm na dĺžku a 5 cm na šírku priestor pre policajného strážnika a jeho psa. Klenotníctvo zasa meria viac ako 6 cm na výšku, 4 cm na šírku a 3 cm na hĺbku.
  • Stavebnica Jednotka s policajným psom pre deti nevyžaduje batérie, takže sa hra môže začať hneď!
  • Táto policajná stavebnica má tlačený návod a Instructions PLUS, interaktívny návod, vďaka ktorému sa začínajúci stavitelia zmenia na skutočných majstrov stavania! K dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO® Life pre inteligentné zariadenia.
  • Policajné LEGO® City stavebnice ponúkajú budovy s množstvom funkcií, skvelé vozidlá a zábavné postavy, ktoré stimulujú predstavivú hru na postavy pri vytváraní dobrodružstiev s otvoreným koncom v realistickom prostredí.
  • LEGO® City stavebnice spĺňajú najvyššie štandardy v odvetví, ktoré zabezpečujú opakované možnosti jednoduchého rozobratia a opätovného poskladania týchto zábavných hračiek.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® City kocky a dieliky dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.