LEGO® Arts 31198: The Beatles

Užite si tvorivé stavanie tejto súpravy a odbúrajte stres

Môžeme doručiť do:
18.11.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 31198
Značka: LEGO®
€129,99 –10 % €116,99 €97,49 bez DPH €116,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Art
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.639 kg
? Vek od: 18
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 1 500 a viac
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 2933
  • Postavte si skvostné nástenné dielo so sadou The Beatles (31198) zo série LEGO® Art, ktorá obsahuje model v 4 rôznych stavebných variáciách. Po postavení jedného zo 4 portrétov môžete svoju lásku ku kapele The Beatles vystaviť na poličku či stenu.
  • Uniknite zo zhonu bežného dňa s touto 2 933-dielnou LEGO® súpravou, ktorá obsahuje 9 podložiek na vyskladanie obrazu, exkluzívnu ceduľku s nápisom „The Beatles“, rám z LEGO kociek, nový jedinečný háčik a priehradky na triedenie dielikov.
  • S touto sadou sa môžete naplno ponoriť do svojej vášne pre umenie a tvorivé projekty a postaviť si vlastné kreatívne umelecké dielo. Okrem toho sa môžete pri jej stavaní započúvať do priloženej nahrávky, v ktorej sa dozviete o zaujímavostiach tohto modelu.
  • Oslávte svoju lásku k hudbe a skupine The Beatles stavaním tejto jedinečnej výstavnej súpravy. Tá je zároveň nápaditým darčekom na narodeniny pre vás či iných nadšencov pre tvorivé projekty.
  • Toto umelecké dielo 4 v 1 meria vyše 40 cm na šírku aj výšku. Krásne vynikne ako výstavný kúsok na stene alebo poličke a vďaka svojim prvkom zažiari vo vašej zbierke. Táto šikovná LEGO® súprava ponúka 4 rôzne stavebné variácie.
  • Batérie nie sú potrebné. Táto umelecká súprava pre dospelých vám umožní oddýchnuť si pohlcujúcom stavaní z LEGO® dielikov a počúvaní jedinečnej nahrávky. Oddýchnite si od každodenných povinností a vytvorte si úchvatné nástenné umelecké dielo.
  • Projektom a svetom umenia vás pred začatím stavania prevedie návod v elegantnej brožúrke. Stavanie si môžete spríjemniť počúvaním nahrávky, ktorá bola špeciálne vytvorená pre túto súpravu.
  • Modely slávnych umeleckých diel, hudobníkov, superhrdinov či temných pánov zo Sithu zo série LEGO® Art skvele vyniknú ako výstavné kúsky na stenu či poličku a ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania. Zároveň s nimi môžete naplniť svoju túžbu po umení a tvorbe.
  • LEGO® stavebné dieliky spĺňajú exaktné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy dobre fungujú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky testujeme s cieľom uistiť sa, že každá LEGO Art stavebnica spĺňa prísne normy v oblasti bezpečnosti. Práve preto je toto nástenné dielo s kapelou The Beatles nielen krásne, ale aj pevné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.