LEGO® Art 31201: Harry Potter™ Erby Rokfortu

Všetkým sa pochváľ, do ktorej fakulty na Rokforte patríš, s touto elegantnou sadou LEGO® Art Harry Potter™ Erby Rokfortu 4 v 1 a dodanou nahrávkou.

Môžeme doručiť do:
18.11.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 31201
Značka: LEGO®
€127,99 –10 % €114,99 €95,83 bez DPH
Kategória: LEGO® Art
Záruka: 2 roky
? Vek od: 18
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 1500 a viac
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 4249
Batérie: Nie sú potrebné
  • Daj najavo svoje nadšenie pre všetko, čo súvisí s Rokfortom, s touto stavebnicou LEGO® Art Harry Potter™ Erby Rokfortu (31201), ktorá ti umožňuje postaviť a vystaviť na obdiv jeden zo štyroch detailných erbov fakúlt.
  • Oddýchni si od každodenných povinností s touto LEGO® stavebnicou zo 4249 dielikov vrátane deviatich nástenných podložiek, exkluzívneho dielu s logom Harry Potter™, rámu z LEGO kociek, jedinečného háčika a nástroja na ukladanie dielikov.
  • S touto sadou sa ponoríš do sveta umenia, vlastnoručnej výroby a Harryho Pottera, oddýchneš si a načerpáš sily. A vďaka priloženým zvukovým nahrávkam sa počas stavania dozvieš viac o čarodejníckych fakultách.
  • Osláv svoju lásku ku kúzlam a dobrodružstvám tak, že si postavíš a vystavíš túto jedinečnú umeleckú nástennú mozaiku. Ak sa chceš zrelaxovať ešte viac, skombinuj štyri sady a vytvor kompletný erb Rokfortu.
  • Tento kúsok má štvorcový tvar s dĺžkou strany 40 cm. Ponúka štyri možnosti na stavanie a uvoľňujúcu činnosť pre teba a ďalších nadšencov Harryho Pottera v tvojom živote, ktorí tiež obľubujú vyrábanie umeleckých predmetov.
  • Projektom ťa prevedie elegantná brožúrka s návodom. Obsahuje protistresovú mapu a inšpiráciu na oddych v LEGO® štýle.
  • Stavebnice zo série LEGO® Art sú ideálne pre dospelých. Skvele vyniknú ako výstavné kúsky na stene či poličke a ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania. Zároveň nimi môžeš naplniť svoju túžbu po umení a tvorbe.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky stláčame, skrúcame, ohrievame, ohýbame a naťahujeme, aby sme mali istotu, že nástenné erby Rokfortu spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.