LEGO® LEGO Architecture 21052: Dubaj

Jedinečný zberateľský model dramatickej panorámy Dubaja na vystavenie!

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 21052
Značka: LEGO®
€59,99 –10 % €53,99 €44,99 bez DPH €53,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Architecture
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.58 kg
? Vek od: 16
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 740
  • Táto veľkolepá stavebnica zo série LEGO® Architecture pre dospelých spája detailné modely ikonických dubajských budov a pamiatok, aby inšpirovala obdivovateľov tohto vzrušujúceho, moderného mesta.
  • Burdž chalifa, Jumeirah Emirates Towers Hotel, hotel Burj Al Arab Jumeirah, pamiatka Dubai Frame a fontána Dubai Fountain sú súčasťou tejto architektonickej stavebnice, ktorá je kúzelným suvenírom pre každého, koho zaujíma Dubaj.
  • Obsahuje základňu s menovkou Dubaj na vystavenie. Navyše sa v brožúre môžete dozvedieť viac o Dubaji a dizajnérovi, ktorý model vytvoril (len v angličtine). Brožúru v ďalších jazykoch si môžete stiahnuť na LEGO.com/architecture.)
  • Táto jednoduchá stavebnica je vhodná aj pre úplných nováčikov vo svete LEGO® architektúry. Poslúži ako skvelý tvorivý darček pre dospelých od 16 rokov, ktorí žijú v Dubaji, strávili tam dovolenku alebo tam túžia vycestovať.
  • Tento kompaktný model panorámy Dubaja meria vyše 33 cm na výšku, 27 cm na šírku a 7 cm do hĺbky. Nezaberie veľa miesta, vizuálne však rozhodne zapôsobí, ak sa rozhodnete ho vystaviť na obdiv.
  • Stavanie tejto stavebnice bez batérií pre dospelých vás pohltí a ponúka pokojný spôsob, akým môžete odbúrať stres. Takže sa uvoľnite, nájdite svoj staviteľský pokoj a vytvorte úžasný architektonický model.
  • Uvažujete o kúpe tohto zberateľského suveníru z Dubaja a podarovaní nádejnému architektovi, ktorý práve spoznal svet LEGO® kociek? Bez obáv. Jeho súčasťou je jednoduchý, tlačený návod.
  • Stavebnice ikonických pamiatok a mestských panorám zo série LEGO® Architecture sú ideálna voľba na vystavenie a ponúkajú odmeňujúce možnosti stavania pre každého, kto sa zaujíma o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn.
  • LEGO® kocky už od roku 1958 spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú
  • LEGO® kocky dôsledne testujeme s cieľom zaistiť, že každá stavebnica série LEGO Architecture spĺňa tie najvyššie normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Váš nádherný suvenír z Dubaja tak odolá skúške času.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.