LEGO® LEGO Architecture 21051: Tokio

Zberateľská stavebnica pre dospelých, ktorá ukazuje úžasnú panorámu Tokia!

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 21051
Značka: LEGO®
€59,99 –10 % €53,99 €44,99 bez DPH €53,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Architecture
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.54 kg
? Vek od: 16
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 547
  • Postavte tento fantastický suvenír zo série LEGO® Architecture Tokio pre dospelých, ktorý obsahuje autenticky detailné modely ikonických budov a pamiatok, a prejavte svoju lásku k tomuto pulzujúcemu mestu.
  • Táto zberateľská stavebnica obsahuje stavebné modely mrakodrapov Tokyo Tower, Mode Gakuen Cocoon Tower, Tokyo Big Sight, TOKYO SKYTREE, parku Čidorigafuči, križovatky Šibuja a viac, pomocou ktorých vo vás vyvolá nostalgické spomienky.
  • Súčasťou modelu je základňa s menovkou Tokio. Navyše sa v brožúre môžete dozvedieť viac o Tokiu a dizajnérovi, ktorý model vytvoril (len v angličtine). Brožúru v ďalších jazykoch si môžete stiahnuť na LEGO.com/architecture.)
  • Dokonca aj noví LEGO® architekti si môžu vychutnať tento jednoduchý architektonický model. Navyše poslúži ako skvelý a tvorivý japonský darček pre dospelých vo veku od 16 rokov, ktorí navštívili Tokio, snívajú o tom alebo tam dokonca žili.
  • Táto stavebnica panorámy má rozmery viac než 28 cm na výšku, 27 cm na šírku a 10 cm do hĺbky. Na jej vystavenie nepotrebujete veľa miesta, jej pestré farby a autentické detaily však upútajú zrak každého, kto ju zbadá!
  • Nepotrebujete žiadne batérie. Táto architektonická stavebnica pre dospelých ponúka relaxačné stavanie len s použitím LEGO® kociek, pri ktorom zabudnete na stres. Preto zabudnite na starosti, uvoľnite sa a vytvorte nádherný model na vystavenie!
  • Uvažujete o kúpe jedinečného darčeka spätého s Tokiom pre niekoho, kto práve objavil svet LEGO® stavebníc? Žiadny problém. Súčasťou je jednoduchý tlačený návod. Stačí otvoriť balenie a pustiť sa do stavania!
  • Zberateľské modely ikonických pamiatok a mestských panorám zo série LEGO® Architecture sú ideálna voľba na vystavenie a ponúkajú celú paletu odmeňujúcich možností stavania pre každého, kto sa zaujíma o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú.
  • LEGO® kocky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme zaistili, že každá stavebnica série LEGO Architecture je v súlade s najprísnejšími normami v oblasti bezpečnosti. Váš suvenír z Tokia je robustný a krásny zároveň.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.