Brána je otvorená: Prežite s kolekciou LEGO Jurský svet legendárny príbeh nanovo a po svojom

 

Vedeli ste, že vybudovanie skutočného Jurského parku by stálo približne 23 miliárd dolárov? A to za predpokladu, že by ste započítavali aj cenu ostrova v Kostarike. Vďaka kolekcii LEGO Jurský svet sa však na Isla Nublar môžete preniesť v zlomku sekundy. Je len na vás, či si vyberiete iba časť legendárneho ostrova, alebo rovno vybudujete celý park.

 

Nech sa páči, vstúpte...

Vitajte vo svete dinosaurov. Za zvukov ikonickej hudby sa otvára brána do minulosti. V rámci LEGO Jurassic World môžete touto bránou prejsť aj vy. A to rovno so všetkými hrdinami z prvého filmu. Aby toho nebolo málo, tento vzácny set obsahuje aj obrovského polohovateľného T-Rexa, ktorý chniape papuľou. Set je prepracovaný do posledného detailu a nechýba množstvo filmových referencií. Súboj predátorov u vás doma

Malí či veľkí, všetci túžime zažiť adrenalínové situácie z filmov na vlastnej koži. Stavebnica Indominus rex proti ankylosaurovi však ponúka omnoho viac ako epický zápas. Nazrite s ňou do zákutí gyrosféry, ktorej súčasťou je predajňa vstupeniek a mnoho ďalších vymožeností. Dokonca sa budete môcť pozrieť do tváre slávnym hrdinom Owenovi Gradymu, Claire Dearingovej a bratom Grayovi a Zachovi Mitchellovcov. 

 

Tento set nie je len zábavou pre najmenších, ale aj pre dospelých. Poháňa ho večné dieťa v nás, takže nevyžaduje žiadne batérie a môže vás sprevádzať kdekoľvek. Vyrazte s vašimi dinosaurami za novými dobrodružstvami, o akých sa im doteraz ani nesnívalo.


 

Na súši aj vo vode

Nemusíte sa obmedzovať len na samotný ostrov. Vydať sa môžete aj na vodné dobrodružstvo so setom LEGO Jurassic World, v ktorom zinscenujete útek Baryonyxa z lode. Tento set má viac ako 300 dielikov a obsahuje unikátne kocky, vďaka ktorým bude loď plávať aj vtedy, ak na nej stojí figúrka Baryonyxa.

 

Na lodi stojí odnímateľná miestnosť, ktorá vás dostane do nákladného priestoru, a nechýba ani otáčavé prieskumné svetlo. Set navyše obsahuje aj motorový čln, ktorý pláva na vode.

 

Set je skvelým darčekom pre deti a obsahuje mláďa dinosaura, 2 figúrky rýb, 4 LEGO minifigúrky a množstvo doplnkov, ako sú uspávacia pištoľ, paralyzér, vajcia či záchranné vesty. Je teda jedno, koľký raz bude Baryonyx utekať, stále je možné vymyslieť nový príbeh. 

 Dobrodružstvo s Baryonyxom nekončí

Útekom dinosaura však vaše objavovanie ešte len začína. Vďaka setu Stretnutie s Baryonyxom: Hon za pokladom sa presuniete hlboko do útrob ostrova, kde budete s obľúbenými postavami a nebezpečným dinosaurom za chrbtom hľadať poklad. 

 

Set obsahuje terénne vozidlo, reflektor, nádrž na palivo a skrutkovač. V prívese nájdete anténu a prepracovaný interiér s počítačom a posteľou. Nechýbajú rôzne prvky, ako šálka kávy, kamera, exteriérové rastliny a dokonca aj panvica.

 

Pánom celého ostrova

Neviete sa rozhodnúť, aký produkt by ste zo širokej kolekcie LEGO Jurský svet chceli? Výborným riešením môže byť práve sada s triceratopsom. Nájdete v nej vlastnú verziu laboratória, zároveň sa môžete previesť na štvorkolke a provokovať zúrivého dinosaura potravou. Ak by sa to však náhodou zvrtlo, nemusíte sa ničoho báť. V tomto balení nájdete aj informačný stĺpik, takže mu vždy úspešne uniknete!


 

Skúmajte, objavujte, pátrajte

Ale nie, dinosaurom sa nevedno ako podarilo utiecť! Park zachráni iba ich pochytanie a to dokážete to len vy. Ako skrotiť tieto divoké tvory? Jedine so špeciálne upraveným vozidlom so sieťou. LEGO stavebnica Únik gallimima a pteranodona vám poriadne rozprúdi krv v žilách. Po úspešnom odchyte si môžete rovno odobrať vzorky a preskúmať ich v praktickom prenosnom laboratóriu. 
Nekonečné príbehy

LEGO je v prvom rade o predstavivosti. Príbehy Jurského parku vydali zatiaľ na šesť filmov, dve knihy a seriál. Len si predstavte, aké dobrodružstvo napíšete so stavebnicami LEGO Jurský svet. Brána je otvorená, prejdite ňou do unikátneho prehistorického, no rovnako tak moderného sveta.